За підсумками першого півріччя на Прикарпатті зафіксовано перевиконання обласного бюджету

За підсумками першого півріччя на Прикарпатті зафіксовано перевиконання обласного бюджету

Бюджет Івано-Франківської області у першому півріччі 2022 року перевиконаний на 110,5%, або 70 млн гривень.

Про це вчора на сесії Івано-Франківської обласної ради повідомила директорка департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич.

Посадовиця зазначила, що у першому кварталі до загального і спеціального фондів обласного бюджету надійшло 690 млн грн, з них 42% кошти з державного бюджету.

Надходження власних коштів у першому кварталі виконано. До загального фонду надійшло 346,7 млн грн, що складає 110,7% від затвердженого план, до спецфонду – 47,7 млн грн, що складає 118% до затвердженого плану.

Мацькевич зазначила, що динаміка надходжень до обласного бюджету зберігається і протягом першого півріччя. Станом на 1 липня є перевиконання по загальному фонду на 110,5%, це 70 млн грн., перевиконання по спецфонду – 10 млн, грн.

Не бачу загроз обласному бюджету. Будемо мати змогу фінансувати усі заплановані видатки. Хоча у період воєнного стану казначейська служба приводить видатки відповідно до постанови Кабміну, яка передбачає пріоритетність видатків в умовах воєнного стану”, – сказала Мацькевич.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримайте нас!