За Україну!

За Україну!

    «Україні потрібна сильна та об’єднана опозиція аби відстоювати держані та національні інтереси». Про це заявив народний депутат В’ячеслав Кириленко, виступаючи на установчій   конференції Івано-Франківської обласної організації партії «За Україну!».

За Україну!    Це зібрання проходило 16 травня в приміщенні актової зали Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника. «Усі українські патріотичні сили – і на заході держави, і в центральних та південних областях, і на сході – опинилися в руїні.
Вони на сьогодні зруйновані, – наголошує лідер партії, – по-одинці вони не можуть протистояти діючій владі, тому об’єднання опозиційних сил – неминуче».
    Найближчим часом народні депутати мають намір створити спільну опозиційну структуру,  куди увійдуть представники всіх демократичних партій. Можна сидіти склавши руки, а можна “...творити нове середовище, до якого запрошувати всіх, хто не зневірився”, – підкреслив В’ячеслав Кириленко.
    За об’єднання опозиції виступив і голова обласної  організації Української Народної Партії Віктор Анушкевичус, який також був присутній на конференції. За його словами, більшість  політичних сил вийшли з  Народного “Руху” України.  І нинішні обставини в країні сприяють новому  об’єднанню. Тому обласний очільник УНП вважає, що скоро на політичній арені країни з’явиться нова опозиційна сила з робочою назвою ОДС (об’єднання демократичних сил).  
    Ще одним гостем конференції став голова проводу ОУН Віталій Цапович. Він привітав делегатів конференції від імені своєї партії, а також Української народної асамблеї підтримав ідею створення ОДС.
    Ідеологія нової структури базуватиметься не на авторитеті якогось лідера, а на національній ідеї. «Ми не сформували КПРС і, не дай Боже, «Нашу Україну». Такої партії нам не треба. Мені надоїли скиглення Ющенка та блеяння Тимошенко», – зазначив В.Мойсик.
Свої думки з приводу сьогоднішньої політичної ситуації висловили і кілька керівників районних організацій партії.
    Конференція обрала голову обласної організації. Ним став депутат Верховної Ради України Володимир  Мойсик. Також було обрано раду обласної організації партії «За Україну!» в кількості 7 чоловік, до якої, зокрема, увійшов і голова Галицької районної організації Богдан Зіньковський.
    Після конференції В.Кири-ленко та учасники зібрання поклали квіти до барельєфа провідника ОУН Степана Бандери.