Зал вітав Михайла Вишиванюка стоячи

Зал вітав Михайла Вишиванюка стоячи
Вишиванюк       У суботу, 27 березня, Віце-прем’єр-міністр України Володимир Сівкович представив прикарпатцям новопризначеного голову Івано-Франківської ОДА Михайла Вишиванюка. Переповнена сесійна зала зустрічала Михайла Вишиванюка стоячи, адже впродовж 8-ми літ, з 1997 по січень 2005, він вже обіймав дану посаду. Віце-прем’єр-міністр України В.Сівкович ознайомив присутніх з Указами Президента України В.Януковича про звільнення М.Палійчука з посади голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та про призначення на цю посаду М.Вишиванюка. На церемонії були присутні голова Івано-Франківської обласної ради І. Олійник, народні депутати України М. Круць, Р. Ткач, В.Чуднов, В. Личук та В. Келестин.
      У залі також були присутні преосвященні владики Миколай (Сімкайло), Софрон (Мудрий), Володимир (Війтишин) – (всі – УГКЦ), Іоасаф, Іоанн (обидва – УПЦ КП), Пантелеймон (УПЦ МП), інші представники духовенства, депутати обласної ради, керівники районних державних адміністрацій, районних рад, керівники силових структур області, територіальних підрозділів центральної виконавчої влади, структурних підрозділів облдержадміністрації, громадські діячі, представники засобів масової інформації.
      В.Сівкович подякував М.Палійчуку за роботу та побажав успіхів новопризначеному голові. М. Вишиванюк у виступі зауважив, що у своїй діяльності він, як і Президент України В. Янукович, керуватиметься принципом «Україна у нас одна» і зробить все можливе для консолідації суспільства, повідомляє ifPortal.net.
      За тиждень своєї діяльності на посаді голови ОДА Михайло Васильович уже призначив Романа Струтинського та Ігоря Зварича своїми заступниками.