Запрошення до участі у Конкурсі

     1. Громадська організація «Добробут» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» цим оголошенням  запрошують ліцензованих  підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові  пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи  в дитсадку с.Залуква» (перекриття даху, південне крило):
     - розбирання покриттів покрівлі з азбестоцементних плиток, черепиці;
     - розбирання лат (рештування) з брусків з прозорами;
     - заміна кроквяних  ніг із брусів;
     - улаштування покладної гідроізоляції  в один шар;
     - улаштування покрівель шатрових із металочерепиці;
     - заміна водостічних труб, колін, відливів  і лійок з готових елементів;
     - облицювання фронтонів пластиковою вагонкою.
     2. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах  подібного або вищого рівня складності.
     3. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с.Залуква, вул.Галицька, №13, дошкільний навчальний заклад «Теремок» с.Залуква, Кузюк Світлана Петрівна.
     Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти)  днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною  адресою не пізніше, ніж 10:00, 29 червня 2010 року, після чого вони будуть розкриті  у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
     4. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову  інформацію  за адресою, зазначеною вище або за телефоном
     (034) 313-06-41.