Засновника «Ґудвеллі Україна» призначили почесним консулом

Засновника «Ґудвеллі Україна» призначили почесним консулом

     Нова посада. Тома Аксельгаарда, засновника компанії “Ґудвеллі Україна” призначили Почесним консулом України в місті Оутруп. Цей округ охоплює територію Південної Данії. Дозвіл на його діяльність затверджений Королівським Указом та підписаний керівником Протоколу Королівства. У Тома Аксельгарда вже є завдання, які поставив перед собою, після отримання нової посади.

     - Я буду пропагувати для данських компаній, використовуючи «Ґудвеллі» як приклад, можливість заснування бізнесу на території України, - заначив Том Аксельгаард у своєму новому статусі. – Таким чином вони зможуть використовувати свої ноу-хау і технології, які мають з Данії, і виробляти в цій країні і саме там, де в цьому є більша потреба у порівнянні з розширенням виробництва в Данії.

     Компанія “Ґудвеллі” працює на території України з 2004 року. Її засновником й є Том Аксельгаард. Українських колег нова посада Тома не здивувала.

     - В першу чергу він буде представляти інтереси українців, - Любов Богачевська-Єнсен, директорка з питань розвитку та комунікацій, позитивно ставиться до цієї новини. – Том Аксельгаард є засновником нашої компанії і людиною, яка завжди ставить перед собою амбітні цілі. Кожна його ціль має за мету принести людям користь, і він завжди пропагував такі загальнолюдські цінності як повага і довіра. Це харизматичний лідер, який своїм особистим прикладом показує, що навіть одна людина може зробити зміни на краще.

     Саме в особі Тома Аксельгаарда, українці, які працюють в Данії, отримали відданого захисника їх інтересів.

     - Багато українців зараз працює на фермах у Данії. Склалося так, що люди їдуть в Данію для того, щоб заробляти собі гроші і багато з них уже мають там свої домівки, діти уже ходять в садочок тощо. Через знищення поголів’я норок на фермах багато людей, які працювали на фермах, залишилися без роботи. Тепер змушені покинути цю країну через те, що у них закінчується робоча віза. Для Тома це є першим завданням, до нього звертаються українці з проханням про допомогу в пошуку іншої роботи чи підтримку з документами.

     Щодо 2020-го , то компанія “Ґудвеллі” до пандемії готувалась заздалегідь. Перейнявши досвід Данії їм вдалося зорганізувати роботу для семиста працівників так, щоб мінімізувати ймовірність зараження. Керівництво “Гудвеллі” було готове до будь-якої ситуації.

     - Цей рік навчив нас найперше тому, що завжди потрібно бути готовим до будь-яких ситуацій і вдячним за все, що приносить тобі життя. – підсумовує Любов Богачевська-Єнсен. – Безумовно, було непросто адаптувати наше виробництво до умов карантину, але завдяки спільним зусиллям всіх працівників нам вдалося стримувати масове поширення коронавірусу в нашому колективі. На сьогоднішній день ми впоралися, не можу назвати якихось таких критичних моментів у нашій діяльності, які б повпливали на результати компанії. Нам вдалося зберегти робочі місця, всі люди , які працювали на початку року працюють до сьогоднішнього дня.

     Крім постійної інформаційної антиковідної кампанії серед працівників, компанія активно підтримувала громади, допомагала закладам сільської медицини, роздала 100 ноутбуків у селах і успішно провела соціальний фонд. Серед несприятливих моментів у компанії згадують погану погоду влітку, коли урожай на полях було неможливо зібрати. Але на такі речі людина не може вплинути, тому в «Ґудвеллі Україна» завжди сподіваються на краще і підтримують позитивний настрій.

     Загалом, у 2020-му серед групи Goodvalley - українська компанія продемонструвала хороші результати. Нещодавно провели підсумки року з усіма працівниками в онлайн-режимі.

Пресслужба «Ґудвеллі Україна»