Збереження середнього заробітку мобілізованим працівникам скасовано.

Збереження середнього заробітку мобілізованим працівникам скасовано.

Військовослужбовці, що увільнені від роботи, втратять гарантію на отримання середнього заробітку на час призову на військову службу.

15 липня 2022 року президент підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» № 2352-IX від 01.07.2022 р. (законопроєкт від 05.04.2022 р. №7251).

Цей закон передбачає насамперед скасування виплати військовослужбовцям середнього заробітку, відповідно до частини 3 статті 119 Кодексу законів про працю України.

Зазначені норми стосуються строковиків, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період, резервістів та тих, хто уклав контракт на проходження військової служби та працював на підприємствах, установах, організаціях тощо незалежно від підпорядкування та форми власності на час призову.

Серед ключових змін, на які варто звернути увагу усім роботодавцям, які мають призваних на військову службу працівників є те, що зазначеним Законом звільнено роботодавця від обов'язку збереження середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу, зі збереженням за цими працівниками лише місця роботи (посади).

Зміни відбулися також в частині надання відпусток, виплати сум відпускних та компенсації за дні невикористаної відпустки.

Тривалість відпустки педагогів, як і раніше, може становити 56 днів. Однак останнє слово за роботодавцем. Він може як надати працівнику усі 56 днів відпустки (24 к.д. під час воєнного стану та 32 к.д. після його припинення або скасування) так і прийняти рішення про надання лише 24 календарних днів відпустки.

Закон вступив у дію вчора, 19 липня.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!