Зеленський оголосив про введення податкових канікул в країні та зниження ПДВ на бензин і дизель

Зеленський оголосив про введення податкових канікул в країні та зниження ПДВ на бензин і дизель

Президент України Володимир Зеленський оголосив про введення податкових канікул в країні.

Програма "економічного патріотизму" містить (в собі) зниження податкового навантаження на бізнес і зменшення числа перевірок.

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Як заявив у своєму відеозверненні Президент, програма покликана надати підтримку вітчизняному бізнесу і стимулювати локалізацію виробництва в Україні.

"Цільові програми підтримки окремих галузей. Зменшення податкового навантаження на бізнес та обмеження перевірок. Це стимули для залучення коштів населення в бізнес і банківську систему. Зниження ПДВ на бензин і дизель. Це дозволить знизити ціни на заправки. Наша мета - здобуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці", — зазначив Володимир Зеленський.

Сьогодні, 23 лютого, за словами глави держави, у нього відбудеться зустріч з представниками ТОП-50 великого бізнесу. "Всі вони повинні залишитися в Україні. Їхні підприємства знаходяться на українській землі. Яку захищають наші військові. Отже, і бізнес повинен захищати нашу економіку, Фінанси, створювати робочі місця. Підіймати та зміцнювати Україну. Разом. Кожен на своєму фронті".