Зеленський пропонує росії обмін полонених українців на медведчука

Зеленський пропонує росії обмін полонених українців  на медведчука

Медведчук підпадає під правила воєнного часу і тому може піти на обмін, заявив президент України Володимир Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський запропонував обміняти затриманого Службою безпеки України депутата ОПЗЖ і кума президент РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука на полонених Росією українських військових.

У своєму відеозверненні у ніч на середу, 13 квітня, Зеленський зауважив, що вважає "особливо цинічним" з боку Медведчука під час спроби втечі з України використовувати військовий камуфляж.

"Намагався так замаскуватися - ось такий вояка, ось такий патріот. Що ж, якщо Медведчук сам для себе обрав військову форму, він підпадає під правила воєнного часу. Пропоную Російській Федерації обміняти цього вашого хлопця на наших хлопців і наших дівчат, які зараз у російському полоні", - наголосив Зеленський, додавши, що вважає важливим, щоб правоохоронні органи і військові розглянули можливість обміну Медведчука.

За його словами, Медведчука було затримано при спробі втекти з України. "Він ховався 48 днів, а ось нарешті вирішив спробувати втекти за межі нашої держави", - повідомив Зеленський.

Нагадаємо, що народного депутата України від забороненої на період воєнного стану партії "Опозиційна платформа - За життя" (ОПЗЖ) й кума президента рф володимира путіна віктора медведчука спіймали в камуфляжі Збройних сил України. Про його затримання повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму Facebook увечері вівторка, 12 квітня.

"Проведено спецоперацію завдяки СБУ. Молодці! Деталі згодом. Слава Україні!" - написав український лідер.