Зустріч в прямому ефірі

Зустріч в прямому ефірі

     Василь Плавюк23 вересня в прямому ефірі Телерадіокомпанії «РАІ» відбулася зустріч з першим заступником голови обласної державної адміністрації Василем Плавюком. 

     Питання підняті під час зустрічі стосувалися соціально-економічного розвитку Прикарпаття, створення сільськогосподарських виробничих кооперативів, розвитку туризму в області на основі інвестиційних програм та світового досвіду.

     Піднімались також питання ремонту доріг, спорудження мостів, дамб та систем берегоукріплення, втілення програми спорудження гідроелектростанцій на малих річках Івано-Франківщини, розвитку соціальної сфери на селі, будівництва дитячих дошкільних закладів, шкіл та лікувальних установ, розвитку легкої промисловості області та насичення товарами власного виробництва внутрішнього ринку.

     Окремі питання стосувалися й розвитку Галицького району, розв’язання проблемних питань, зокрема, пов’язаних з екологією, будівництвом школи у селі Крилос, завершенням будівництва районної лікарні, реконструкції доріг. Телеглядачів цікавили питання виплати пенсій та механізми надання субсидій за спожиті житлово-комунальні послуги.   

     Відповів Василь Сидорович і на питання щодо боротьби з корупцією, раціонального використання бюджетних коштів, впровадження реформ щодо покращення життя народу України.