Зустріч з молодими учителями

Зустріч з молодими учителями

     Вчителі в м.ГаличіУ четвер, 23 вересня, у відділі освіти райдержадміністрації відбулася зустріч молодих вчителів району з головою районної державної адміністрації Григорієм Івасишиним, заступником голови обкому працівників освіти Зоряною Король, начальником відділу освіти райдержадміністрації Василем Матіївим, завідуючою райметодкабінетом Оксаною Совин та головою райкому працівників освіти Ігорем Петрашем.

     Мова йшла про те, що після закінчення навчання у вузі молодий спеціаліст стикається з безліччю проблем. Перш за все, не завжди вдається знайти роботу. Навіть влаштувавшись у школу, молодий вчитель не має повного навантаження. Василь Матіїв повідомив, що із 49 молодих спеціалістів, що прийшли працювати у школи, лише 5 відсотків мають повне навантаження. Вимагає кращого і соціальне забезпечення молодих вчителів.

     Григорій Івасишин заявив, що необхідно виробити стратегію і тактику щодо створення робочих місць для молодих вчителів, забезпечення їх  житлом та вирішення інших питань, які в компетенції районної влади, а також вирішити питання оплати проїзду вчителів до місця праці.

     Оксана Совин пообіцяла вчителям методичну підтримку, запросила до співпраці.

     Правову підтримку та … допомогу з боку профспілкової організації зобов’язалась надавати молодим спеціалістам Зоряна Король.

     Присутніми було вирішено створити асоціацію молодих вчителів, обрати її голову та заступників, які виконуватимуть делеговані повноваження, а також оголосити другу неділю жовтня Днем молодого вчителя у районі.