Звернення районної організації Червоного Хреста України до населення району

Звернення районної організації Червоного Хреста України до населення району
Звернення районної організації Червоного Хреста України до населення району       Розпорядження
      Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації, з метою поліпшення умов життя та соціального захисту найбільш уразливих верств населення та формування громадської думки на користь милосердя, щодо необхідності постійної уваги до проблем людей похилого віку, інвалідів, хворих на туберкульоз і СНІД, безпритульних дітей та сиріт, відповідно до загальновизнаних гуманістичних принципів червонохресного руху з 4 квітня до 4 травня 2010 року в рамках обласної акції в районі проходитиме місячник милосердя Червоного Хреста.
      В рамках місячника відбудеться масовий збір пожертв з метою подальшого фінансування гуманітарних програм Товариства Червоного Хреста. Буде організовано роботу загонів милосердя в навчальних закладах та молодіжних організаціях з метою допомоги одиноким перестарілим громадянам, інвалідам, дітям-сиротам.
      Закладами культури проводитимуться благодійні концерти, вистави з метою залучення додаткових коштів, спрямованих на надання допомоги потребуючим.
      Сподіваємось, галичани не залишаться байдужими до вразливих верств населення.

      Звернення районної організації Червоного Хреста України до населення району
      Шановні краяни!
      З 4 квітня по 4 травня 2010р. проходитиме Всеукраїнський місячник Червоного Хреста.
      Всеукраїнський місячник Червоного Хреста оголошений національним комітетом Товариства 6 травня 2001р. і підтриманий обласною та районною державними адміністраціями.
      Його мета – консолідація зусиль громадськості для поліпшення умов життя найуразливіших верств населення й формування громадської думки на користь милосердя відповідно до загальновизнаних гуманістичних принципів червонохресного руху.
      Адже кожен з нас повинен усвідомлювати, що будь-яка держава не зможе задовільнити потреби всіх знедолених, якщо до цього не докладе зусиль громадськість.
      Звертаємось до всіх тих, кому не є байдужими людський біль і горе, із закликом до конкретного і дієвого милосердя щодо тих, хто поруч із нами та кого вік і каліцтво позбавили можливості жити гідно.
      Підтримайте нову доброчинну акцію Товариства і допоможіть Українському Червоному Хресту поліпшити життя самотніх громадян похилого віку, ветеранів війни, інвалідів, дітей-сиріт і потерпілих від стихійного лиха, аварій та катастроф.
      Ваші пожертви будуть використані для:
      - розширення та вдосконалення патронажної служби сестер милосердя Червоного Хреста, котрі щороку обслуговують понад 5,5 тисяч самотніх людей похилого віку, яким конче потрібна допомога;
      - розгортання мережі медико-соціальних центрів, відділень лікарень і хоспісів Червоного Хреста;
      - створення нових благодійних їдалень, аптек, банків одягу;
      - придбання продуктів харчування, ліків і речей першої необхідності для адресної соціальної допомоги будинкам для перестарілих, багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, дитячим притулкам та інтернатам;
      - розвитку та обладнання служби катастроф Товариства і створення рятувального загону Червоного Хреста.
      Якщо Ваші серця відкриті для співчуття і горе ближнього – Ваш біль, завітайте до організації Червоного Хреста України. Тут завжди готові прийняти від Вас продукти харчування, одяг, взуття, аби не залишити знедолених на одинці з бідою, нагодувати та обігріти самотніх і немічних, літніх людей і дітей-сиріт. І якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій землі стане більше.
      Приєднуйтесь до нас і творімо милосердя разом!

      Подяка
      У день Світлого Христового Воскресіння всі діти бажають отримати від батьків дарунки, а діти-сироти, у яких доля забрала найдорожче, теж мріють, чогось хочуть. Чи задумуємось ми над цим?
      Частині таких дітей ми зробили подарунки.
      Щирі слова подяки адресую щедрим людям, які відгукнулися і допомогли нам у цьому. Серед них приватні підприємці Фордига Наталія Олександрівна, Кирильчук Володимир Миколайович, Роїк Олександра Андріївна, Савків Василь Іванович та Якимів Степан Іванович (ТзОВ «1000 дрібниць»).
      Нехай Господь Бог допомагає Вам у житті.
Роман РЕВЕДЖУК, голова Галицької районної організації