Гурт Kalush Orchestra презентував трек Stefania, з яким виступить на нацвідборі Євробачення

Трек, із яким калуський гурт виступить у фіналі національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення-2022", присвячений мамі.

У 2022-му за право представити Україну на Євробаченні бореться хіп-хоп гурт KALUSH Orchestra. Попри те, що хлопців вважають неформатом, самі артисти налаштовані оптимістично, повідомляють Вікна.

Раніше лідер гурту Kalush Олег Псюк розповів, за яким критерієм обирали трек для нацвідбору:

— Цей трек, як і всі роботи гурту Kalush та Kalush Orchestra, ґрунтується на власних життєвих історіях та переживаннях колективу. Трек "Stefania" — про найдорожчу людину, маму, який був написаний усім складом гурту Kalush Orchestra. Для участі у Нацвідборі ми підготували три пісні, але журі конкурсу все ж наполягло на "Stefania". Особисто для нас ця пісня дуже душевна і романтична, яка обов’язково зачепить кожного.

Фінал національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 19:00 у прямому ефірі суспільного телеканалу UA: Перший.

Як відомо, на відміну від основного колективу, KALUSH Orchestra робить акцент на реп із фольклорними мотивами та українську автентику.