Музей воскових фігур з'явився в Буковелі

Бред Пітт, Брюс Віліс, Адель та ще зо два десятки відомих та знаменитих – музей воскових фігур відкрився на Буковелі, повідомляє КУРС. Зріст, статура, зачіска, навіть манера вдягатися – майже стовідсотково відповідають реальним прототипам – кажуть працівники музею. Відвідувачі ж зізнаються – часом навіть моторошно дивитися на зірок із воску – у них навіть очі наче живі, – про це йшлося в сюжеті ТСН.

Віл Сміт, схоже, збирається розповісти анекдот. А Дональд Трамп наче зробив паузу у промові, вражений, побачивши вас. Попервах здається: це живі люди. Але насправді воскові фігури.

Лише один відсоток на похибку – що не подібні на своїх реальних прототипів – дають працівники музею восковим фігурам. Зріст, об’єми, колір очей і навіть зуби – точнісінько як у самих зірок. 

Самі фігури силіконові, але покриті воском. Їх виготовили за найсучаснішими технологіями в одній з найкращих майстерень світу, яка, зокрема, співпрацює з музеєм Мадам Тюссо та його барселонським аналогом.

А що деякі фігури на зірок не подібні, пояснюють тим, що, наприклад, Леонардо ді Капріо, зробили відповідно до його справжнього віку – 47-річним. А не таким, як звик його бачити глядач у “Титаніку”. 

Невдовзі експозицію планують поповнити восковими фігурами вітчизняних зірок. Якими саме, в ході голосування вирішать самі гості курорту. Наразі найбільше симпатій мають Кузьма Скрябін та брати Клички. З жінок туристи хочуть найбільше бачити Тіну Кароль. До речі, до Музею воскових фігур на Буковелі можна потрапити, сплативши за квиток коштами з єПідтримки.