У Калуші ритуальний салон облаштував фотозону до Дня закоханих під назвою "Любов до гробу"

У Калуші ритуальний салон представив фотозону "Любов до гробу" до Дня святого Валентина

Фотозону облаштували у центрі міста на площі Героїв для участі у конкурсі до Дня всіх закоханих.

"Тепер кожен охочий може сфотографуватись у труні та нагадати своїй другій половинці, що життя не вічне! З Днем усіх закоханих!" — написав у соцмережі автор світлини Володимир Микитин.

Фотозону облаштувало ритуальне бюро "Скорбота" (підприємець Юрій Кузь).

"Креативно!" — прокоментував світлину міський голова Андрій Найда.

"Коли над тобою сміються — це не страшно. Страшно, коли над тобою плачуть. Любіть кожен день",— стверджує автор фотозони.

Міський голова з дружиною також сфотографувався біля фотозони ритуального салону, яка не стала переможцем, проте наробила шуму у соцмережах.

У рамках відзначення Дня всіх закоханих також відбулося нагородження дипломами і грошовими сертифікатами переможців конкурсу "Краща фотозона до Дня святого Валентина", інформують "Вікна" з посиланням на Калуську міську раду.

Живі фотозони у вигляді великих сердець, цікаві образи від учасників молодіжного театру "Любарт" (керівниця Любов Липовська), живі скульптури ангелів створили неповторну, романтичну атмосферу. Закохані пари мали можливість освідчитись у коханні та розказати про свою любов.

Позитивний настрій калушанам дарували студенти Фахового коледжу культури і мистецтв, солісти закладів культури та вихованці студії сучасних і східних танців під керівництвом Тетяни Кузевич.