Прикарпатська співачка презентувала родинний відеокліп «Колядує наша родина»

Напередодні новорічно-різдвяних свят співачка BARVA (Тетяна Бариляк) презентувала родинний відеокліп на авторську колядку «Колядує наша родина». У ньому панує справжня зимова казка та сімейна атмосфера з теплим різдвяним сюжетом.

Мальовничі панорами засніжених хат рідного села Саджава зачаровують і перебувають в передочікуванні величної події – народження Христа. На родинному подвір’ї у батьківській хаті все наповнене духом Різдва та сімейним затишком, святістю Вечері та дзвінкою колядою. Ця диво-колядка є символом єдності співучої родини Канюків, знаної, як етно-гурт «Вишиванка».

У відеосюжеті відзнялися батьки, чоловік і сини співачки.

«І знову засвітила Різдвяна зірка, яка сповістила нам про велику таємницю – Цариця неба і землі подарувала всім Спасителя світу. Ісус поспішає до нас, щоб кожен прийняв Його у своє серце. І ми прославляємо Його в молитві, у слові, у пісні. Моя авторська колядка «Колядує наша родина» звучить сьогодні на радість усім та на славу Божу», – розповідає Тетяна Бариляк.

Автор слів та музики, ідейний режисер відеороботи – Тетяна Бариляк. Оператор-постановник – Роман Петришак, студія KREK dyzayn.

Проглянути відео можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=UvclTFMjhs0