Запалала в небі зірка: музична сім'я з Івано-Франківська створила нову колядку (відео)

Музична родина франківців Людмили і Андрія Савок разом із дітьми створили колядку. Різдвяна пісня передає любов сім’ї до затишного святкування Різдва та відкриє мюзикл Данила Савки, старшого сина і юного композитора,  інформує медіаресурс Глузд.

Подружжя Савків обожнює музику і прищепило любов до неї своїм дітям. Сімейному гурту Savka-band чотири роки, найменшому її учаснику п’ять. На ютуб-каналі сім’я фіксує свої виступи наживо, сольні та спільні концерти. Нещодавно в Савків вийшла колядка “Запалала в небі зірка” в сімейному виконанні, слова якої написала мама, Людмила Лінник-Савка, а музику — старший син, 13-річний Данило.

“Коли Данилові було вісім років, він став автором першої спільної колядки, яка зірвала мережу, мала понад 200 тисяч переглядів. Для нього Різдво і коляда — це щось трепетне та цінне. А нещодавно Данило вирішив написати мюзикл “Історія Різдва”, який буде репрезентовано наступного року”,  — розповіла Людмила.

Колядка “Запалала в небі зірка” буде відкривати мюзикл Данила, яким він хоче розповісти історію Різдва.

“У першому різдвяному відео ми показали нашу родину, цього разу вирішили придумати щось інше. Коли робили другу колядку,  то не хотіли повторюватися, хоча, можливо, комусь цікаво було б, як ми змінилися, як виросли діти, бо минуло чотири роки, але не це наша мета.  Колядка — це про прославлення Бога, який прийшов і подарував шанс жити вічно”. 

Людмила розповідає, що вони шукали цікаве втілення тексту. Звернулися до Оксани Мергут, з якою вже були знайомі. Художниця давно працює з пісочною анімацією. 

“Ми вже взаємодіяли з нею на одному концерті: Оксана наживо малювала тоді, а Данило грав. Чекали нагоди, щоб попрацювати знову. І от створили колядку, яку хотіли встигнути представити до Різдва, звернулися до Оксани по допомогу. За дві доби вона створила пісочну анімацію”.

За словами Людмили, вона вперше написала слова колядки. За плечима в жінки великий досвід написання сценаріїв, прози, поезії, блогів, але саме різдвяна тематика — це любов її серця, яка завжди з нею, тому відчувала, що повинна створити колядку.“Ми часто музикуємо разом, час до часу влаштовуємо сімейні концерти. Більшість з них — благодійні, не намагаємося заробляти, а зібрані кошти віддаємо тому, хто потребує, зазвичай важкохворим дітям з онкологією”.

Крім того, Людмила організовує музичні фестивалі.